Hedef Kitlenize Hızlı ve Kolay Ulaşın …

[dt_gap height=”10″ /]

Sosyal Medya Nedir?

reklam   Sosyal medya, en kısa tanımıyla medyanın halka indirgenmiş halidir diyebiliriz. Bu medyayı önemli kılan en büyük özellik ise reklamın ve tanıtımın adil bir şekilde yapılabiliyor olmasıdır. Öyle ki birçok sıradan insan sosyal medyayı doğru bir şekilde kullanarak çevrimiçi ortamda popüler bir konum elde etmiştir. Ayrıca sıradan markalar da gelişme fırsatlarını sosyal medyaya borçludurlar. Bu bağlamda sosyal medya; kişi ve kurumlara kendilerini gösterme ve tanıtma fırsatı sunan sanal bir ajans olma özelliği taşır.

   Bizler Oksijen Yazılım olarak alanında uzman, bilgili ve tecrübeli takımoksijen-sosyalmedya arkadaşları ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sosyal medyanın kişi ve kurumlar için ne denli önem arz ettiğini biliyor ve hizmetlerimizi de bu bağlamda sunuyoruz. Çeşitli kurum ve kuruluşlara sosyal medya yönetimi hakkında en kaliteli hizmeti takdim ediyoruz.  Ayrıca markalaşma yolunda ilerleyen firmaların işlerini bir üst segmente taşımak, onları halka ve medyaya en iyi şekilde lanse edebilmek için sosyal medyanın etkin bir şekilde kullanılmasını sağlıyoruz.

Sosyal Medya ile Sektör İmajı

İş dünyasında yükseliş yapabilmek ve kâr marjını artırmak için önemli bir statü elde etmek gereklidir. Bu statü ise de kuşkusuz sektör imajı kazanımı sağlanır. Sosyal medya, firmaların saygınlık kazanabilmesi ve imaj oluşturabilmesi için son derece önemlidir.

Oksijen Yazılım olarak bizler, sosyal medya yönetimi konusunda profesyonel bir çalışma prensibine sahibiz. Facebook,  İnstagram vb. sosyal medya araçlarının kurulması, yönetilmesi ve güncellenmesi hizmetlerini özveri ile gerçekleştiriyoruz. Gerekli kampanyalar ile de hedef kitlenin sürekliliğini sağlıyoruz. Ayrıca yaratıcı fikirlerimiz ve inovasyonel çalışma şeklimiz ile sosyal medya yönetimine yeni bir boyut kazandırıyoruz. Firmanızın gelişmesini istiyor ve hedef kitlenizin kapasitesini büyütmeyi amaçlıyorsanız sosyal medya konusunda uzman olan Oksijen Yazılım ’ı tercih etmelisiniz.

[dt_gap height=”10″ /]

SEM Nedir ve Nasıl Yapılır?

Oksijen-Sem    Arama motoru pazarlamacılığı anlamına gelen SEM: arama motorlarında aratılan kelimelerle alakalı reklamların sayfanın üst veya yan kısmında çıkması adına yapılan işlemlerdir. SEM işlemi, reklam kampanyaları açısından oldukça önem arz eder. Bunun sayesinde web site sahipleri reklamlarının Google kullanıcısı binlerce kişi tarafından görülmesini sağlamış olur.

SEM, firmalara ve bireysel kullanıcılara reklam yapma fırsatını oldukça kolaylaştıran bir sistemdir. Oksijen Yazılım, müşterilerine arama motoru aracılığı ile reklam yapma konusunda uzman destek sunan bir yazılım şirketidir. Bizler; sizleri ve web sitelerinizi düşünerek reklamlarınınız en üst sıralarda olmasını sağlıyoruz.

Bizler, arama motorlarınca yapılabilecek SEO ve SEM işlemlerini en detaylı birgoogle-adwords-sem-marketing-seo şekilde biliyor ve web sitelerine uyguluyoruz. Müşterilerimizin sitelerinin ve reklamlarının en üst sırada görülebilmesi ve bu konumu koruyabilmesi için özel olarak geliştirdiğimiz çeşitli yöntemler mevcuttur. SEO ve SEM konusunda profesyonel olan ekibimiz ile objektif ve çözüm odaklı çalışma prensibimiz neticesinde son derece başarılı sonuçlar çıkarıyoruz.